Der er igen mails og sms'er i omløb om billige billetter til biografer deriblandt Slangerup. Nu ser det ud til at en kunde har fået et uretmæssigt træk på sin konto efter at have klikket på links og betalt for to billige billetter. Det har IKKE noget med Slangerup Bio at gøre, det er spam og snyd. KLIK IKKE PÅ NOGET - slet beskeden med det samme.

Se her hvordan du køber og printer dine egne Biografklub Danmark billetter: Klik her

Bestyrelsen

 
Bestyrelsen består af 4 faste medlemmer samt en repræsentant fra hver arbejdsgruppe. Er du interesseret i at deltage i en af grupperne så er du velkommen til at kontakte repræsentanten fra gruppen.
   
Formand
Næstformand
Næstfmd.
Kasserer
Jette1
Else1
Gunnar1
Jette Madsen tlf. 4733 4682 formand@slangerupbio.dk
Gitte Kyhnau tlf. 2927 7031 masiv111@hotmail.com
Gunnar Christensen tlf. 4147 1667 gc@gcpost.dk
 
Sekretær
PR-gruppen
PR-grp.
Repertoiregruppen
Repertoiregrp.
Jytte1
Birgit1
Vibeke1
Jytte Jensen tlf. 4733 5008 jytte3550@gmail.com
Birgit Eckeroth tlf. 3033 8284 bceckeroth@gmail.com
Vibeke Eggers tlf. 2236 5462 pkve@youmail.dk
 
Vedligehold
Biopassergr.
Udstillingsgr.
Svend1
Siri1
Lise1
Svend Jensen tlf. 2183 5030 evaj5942@gmail.com
Siri Ranhauge tlf. 4733 3359 ranhauge@gmail.com
Lise Krum tlf. 4733 4404 lisekrum@gmail.com
 
Operatørgr.
Arrangementgr.
Arrangement
IT og Teknik
Frank
Ann1
Frank Brüchmann tlf. 2082 0021 bio@bruchmann.dk
Ann Munk tlf. 2991 9211 ann.munk@asmdata.dk
Søren Balle-Jensen tlf. 2049 4632 soren@balle-jensen.dk
 
Kioskgr.
Lotte1
Lotte Stæhr tlf. 6065 5853 lottestaehr@yahoo.dk