Vi holder lukket 7. juni og 23. juni

Vi holder sommerlukket i ugerne 27, 28, 29 og 30

Bestyrelsen

 
Bestyrelsen består af 4 faste medlemmer samt en repræsentant fra hver arbejdsgruppe.
Er du interesseret i at deltage i en af grupperne så er du velkommen til at kontakte repræsentanten fra gruppen.
   
Formand
Næstformand
Næstfmd.
Kasserer
Jette1
Else1
Gunnar1
Jette Madsen tlf. 4733 4682 formand@slangerupbio.dk
Else Grundtvig tlf. 6168 8308 egrundtvig@me.com
Gunnar Christensen tlf. 4147 1667 gc@gcpost.dk
 
Sekretær
PR-gruppen
PR-grp.
Repertoiregruppen
Repertoiregrp.
Jytte1
Birgit1
Vibeke1
Jytte Jensen tlf. 4733 5008 jytte3550@gmail.com
Birgit Eckeroth tlf. 3033 8284 bceckeroth@gmail.com
Vibeke Eggers tlf. 2236 5462 pkve@youmail.dk
 
Vedligehold
Biopassergr.
Udstillingsgr.
Svend1
Siri1
Lise1
Svend Jensen tlf. 2183 5030 evaj5942@gmail.com
Siri Ranhauge tlf. 4733 3359 ranhauge@gmail.com
Lise Krum tlf. 4733 4404 lisekrum@gmail.com
 
Operatørgr.
Arrangementgr.
Arrangement
IT og Teknik
Anders1
Ann1
Anders Uhl Pedersen tlf. 2294 8445 bio@trf-data.dk
Ann Munk tlf. 2991 9211 ann.munk@asmdata.dk
Søren Balle-Jensen tlf. 2049 4632 soren@balle-jensen.dk
 
Kioskgr.
 
 
Lotte1
 
 
Lotte Stæhr tlf. 6065 5853 lottestaehr@yahoo.dk